Vážení přátelé a pacienti,
nabízím vám možnost zakoupit si moji knihu – praktického průvodce o léčbě konopím, od venkovního pěstování ze semínka po hotové přípravky. Najdete v ní přes 50 návodů na jejich zhotovení i rady, jak je používat při léčbě více než 30 nemocí u lidí i zvířat.
Napsala jsem knihu co nejsrozumitelnějším způsobem, bez zbytečného používání cizích slov a pseudovědeckého mlžení. Je tištěná větším písmem, aby ji mohli pohodlně číst i starší lidé, jimž už zrak dobře neslouží. Mým cílem bylo, aby její obsah pochopili i čtenáři bez vyššího vzdělání, aby byla užitečná širší veřejnosti. Na druhé straně moji knihu doporučuji i farmaceutům, lékařům a kvalifikovaným pracovníkům ve zdravotnictví, protože jim pomůže získat základní informace o léčbě konopím, na kterých pak mohou stavět a rozvíjet je vlastním studiem a zkušenostmi.
Jedná se o knihu Léčivé konopí v praxi, kterou vydávám jako soukromý tisk na objednávku – formát A4, 152 stran, předmluvu k ní napsal prof. Lumir Hanus (web) a provedl odbornou korekturu. Kniha stoji 300 kc + poštovné, balné 104 kc. Pro zájemce na Slovensku je to celkem 15,65 euro SEPO platbou na český účet v eurech. Platí se předem na účet, prosím o zasílání přesné částky (spropitné dělá v účetnictví bordel!), Knihu pak dostanete nejpozději do 2 týdnů přímo z tiskárny.
Jestli si ji chcete koupit, napište mi ve zprávě nebo e-mailu (bushka(at)volny.cz) svoji poštovní adresu a počet výtisků, a já vám ji objednám v tiskárně a obratem pošlu číslo účtu a variabilní symbol pro zaplacení.
Zdražilo poštovné, proto je celá částka za jednu knihu 404 Kč místo 398 Kč.


kniha       kniha